Bovenwoning Beekbergenstraat 40 Den Haag

Beekbergenstraat 40, 2573 ND Den Haag

67 m² Bouwjaar 1927 4 kamers 2 slaapkamers Label D

Beekbergenstraat 40 is een bovenwoning in Den Haag, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €245.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
67 m²
Inhoud
240 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€230.000 tot €280.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Beekbergenstraat 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beekbergenstraat 40

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
194.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
289.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.32 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Den Haag

4625 Inwoners
2435 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2073 Woningvoorraad
€245.000 Gem. woningwaarde Oostbroek-Noord
51% Koopwoningen
20.522 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Beekbergenstraat 40

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Beekbergenstraat 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Beekbergenstraat 40?

De prijsindicatie voor Beekbergenstraat 40 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostbroek-Noord is €245.000. Dat komt neer op circa €3.657 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beekbergenstraat 40 zich tot de wijk Oostbroek-Noord?

Beekbergenstraat 40 is een bovenwoning van 67 m² in de wijk Oostbroek-Noord. De buurt telt 2.073 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.522 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beekbergenstraat 40?

Beekbergenstraat 40 is een bovenwoning in Oostbroek-Noord, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Beekbergenstraat 40 vergeleken met de buurt?

Beekbergenstraat 40 heeft 67 m² woonoppervlakte en 240 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Oostbroek-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €245.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beekbergenstraat 40 en wat betekent dat?

Beekbergenstraat 40 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-11-07. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 53.32 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Beekbergenstraat 40?

Beekbergenstraat 40 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Oostbroek-Noord?

De wijk Oostbroek-Noord in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €245.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostbroek-Noord?

Vanuit Beekbergenstraat 40 in Oostbroek-Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 4.7 km.