Benedenwoning Kaapstraat 183 Den Haag

Kaapstraat 183, 2572 HH Den Haag

76 m² Bouwjaar 1925 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Kaapstraat 183 is een benedenwoning in Den Haag, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €280.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
76 m²
Inhoud
269 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€255.000 tot €305.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Kaapstraat 183

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kaapstraat 183

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
175.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
262.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.38 kg/m²

Tuin
Ja (89.0 m²)

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

7305 Inwoners
3140 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2533 Woningvoorraad
€280.000 Gem. woningwaarde Transvaalkwartier-Zuid
41% Koopwoningen
20.217 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kaapstraat 183

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Kaapstraat 183

Wat is de geschatte woningwaarde van Kaapstraat 183?

De prijsindicatie voor Kaapstraat 183 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Transvaalkwartier-Zuid is €280.000. Dat komt neer op circa €3.684 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kaapstraat 183 zich tot de wijk Transvaalkwartier-Zuid?

Kaapstraat 183 is een benedenwoning van 76 m² in de wijk Transvaalkwartier-Zuid. De buurt telt 2.533 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.217 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kaapstraat 183?

Kaapstraat 183 is een benedenwoning in Transvaalkwartier-Zuid, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kaapstraat 183 vergeleken met de buurt?

Kaapstraat 183 heeft 76 m² woonoppervlakte en 269 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Transvaalkwartier-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €280.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kaapstraat 183 en wat betekent dat?

Kaapstraat 183 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-02-20. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kaapstraat 183?

Kaapstraat 183 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 89 m².

Hoe is de woningmarkt in Transvaalkwartier-Zuid?

De wijk Transvaalkwartier-Zuid in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €280.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Transvaalkwartier-Zuid?

Vanuit Kaapstraat 183 in Transvaalkwartier-Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 4 km.