Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 55 m²
Steijnlaan 83 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €221.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Steijnlaan 83
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
3 kmSnelweg oprit
4.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
2.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Transvaalkwartier-Noord is €221.000. Dat komt neer op circa €4.018 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSteijnlaan 83 is een appartement van 55 m² in de wijk Transvaalkwartier-Noord. De buurt telt 1.780 woningen. Daarvan is 9% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.310 inwoners per km².
Steijnlaan 83 is een appartement in Transvaalkwartier-Noord, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Steijnlaan 83 heeft 55 m² woonoppervlakte. In Transvaalkwartier-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €221.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Steijnlaan 83 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-02-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 2501.84 kg/jaar.
De wijk Transvaalkwartier-Noord in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.935 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €221.000, 9% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Steijnlaan 83 in Transvaalkwartier-Noord bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 4.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Steijnlaan 83: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.9 km.