Maisonnette De la Reyweg 211 Den Haag

De la Reyweg 211, 2571 EE Den Haag

139 m² Bouwjaar 1928 7 kamers 5 slaapkamers Label F

De la Reyweg 211 is een maisonnette in Den Haag, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €245.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
139 m²
Inhoud
455 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€360.000 tot €410.000
Ligging
Aan drukke weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor De la Reyweg 211

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De la Reyweg 211

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
255.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
339.62 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
62.91 kg/m²

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Den Haag

4625 Inwoners
2435 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2073 Woningvoorraad
€245.000 Gem. woningwaarde Oostbroek-Noord
51% Koopwoningen
20.522 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De la Reyweg 211

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over De la Reyweg 211

Wat is de geschatte woningwaarde van De la Reyweg 211?

De prijsindicatie voor De la Reyweg 211 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostbroek-Noord is €245.000. Dat komt neer op circa €1.763 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De la Reyweg 211 zich tot de wijk Oostbroek-Noord?

De la Reyweg 211 is een maisonnette van 139 m² in de wijk Oostbroek-Noord. De buurt telt 2.073 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.522 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De la Reyweg 211?

De la Reyweg 211 is een maisonnette in Oostbroek-Noord, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is De la Reyweg 211 vergeleken met de buurt?

De la Reyweg 211 heeft 139 m² woonoppervlakte en 455 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Oostbroek-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €245.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De la Reyweg 211 en wat betekent dat?

De la Reyweg 211 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-05-28. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 62.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De la Reyweg 211?

De la Reyweg 211 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Oostbroek-Noord?

De wijk Oostbroek-Noord in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €245.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostbroek-Noord?

Vanuit De la Reyweg 211 in Oostbroek-Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 4.7 km.