Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 2020
- Woonoppervlakte
- 34 m²
Loosduinseweg 617 2 is een woning in Den Haag, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 34 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €293.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Loosduinseweg 617 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
4.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
1.3 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
2.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Rond de Energiecentrale is €293.000. Dat komt neer op circa €8.618 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLoosduinseweg 617 2 is een woning van 34 m² in de wijk Rond de Energiecentrale. De buurt telt 3.521 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.191 inwoners per km².
Loosduinseweg 617 2 is een woning in Rond de Energiecentrale, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Loosduinseweg 617 2 heeft 34 m² woonoppervlakte. In Rond de Energiecentrale ligt de gemiddelde woningwaarde op €293.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Rond de Energiecentrale in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €293.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Loosduinseweg 617 2 in Rond de Energiecentrale bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 4.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Loosduinseweg 617 2: ziekenhuis op 1.3 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Rond de Energiecentrale: restaurant (0.3 km), cafe (0.3 km).
Een woningrapport voor Loosduinseweg 617 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Rond de Energiecentrale. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2020, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.