appartement Tortellaan 34 Den Haag

Tortellaan 34, 2566 CJ Den Haag

94 m² Bouwjaar 1952 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Tortellaan 34 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €868.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
94 m²
Inhoud
308 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€500.000 tot €600.000
Ligging
Aan rustige weg, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Tortellaan 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tortellaan 34

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
126.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
188.69 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.07 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Den Haag

5515 Inwoners
2095 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
2172 Woningvoorraad
€868.000 Gem. woningwaarde Vogelwijk
90% Koopwoningen
2.061 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tortellaan 34

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Tortellaan 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Tortellaan 34?

De prijsindicatie voor Tortellaan 34 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelwijk is €868.000. Dat komt neer op circa €9.234 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tortellaan 34 zich tot de wijk Vogelwijk?

Tortellaan 34 is een appartement van 94 m² in de wijk Vogelwijk. De buurt telt 2.172 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.061 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tortellaan 34?

Tortellaan 34 is een appartement in Vogelwijk, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Tortellaan 34 vergeleken met de buurt?

Tortellaan 34 heeft 94 m² woonoppervlakte en 308 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Vogelwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €868.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tortellaan 34 en wat betekent dat?

Tortellaan 34 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-02-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 35.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tortellaan 34?

Tortellaan 34 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vogelwijk?

De wijk Vogelwijk in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €868.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelwijk?

Vanuit Tortellaan 34 in Vogelwijk bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 5.7 km.