Benedenwoning (appartement) Beukstraat 43 Den Haag

Beukstraat 43, 2565 XV Den Haag

115 m² Bouwjaar 1925 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Beukstraat 43 is een benedenwoning (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €396.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
115 m²
Inhoud
360 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Beukstraat 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beukstraat 43

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
109.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
238.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
55.9 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Elektrische verwarming
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gemeubileerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (30.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Den Haag

6060 Inwoners
3205 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3232 Woningvoorraad
€396.000 Gem. woningwaarde Bomenbuurt
61% Koopwoningen
11.515 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Beukstraat 43

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Beukstraat 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Beukstraat 43?

De prijsindicatie voor Beukstraat 43 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Bomenbuurt is €396.000. Dat komt neer op circa €3.443 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beukstraat 43 zich tot de wijk Bomenbuurt?

Beukstraat 43 is een benedenwoning (appartement) van 115 m² in de wijk Bomenbuurt. De buurt telt 3.232 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.515 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beukstraat 43?

Beukstraat 43 is een benedenwoning (appartement) in Bomenbuurt, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Beukstraat 43 vergeleken met de buurt?

Beukstraat 43 heeft 115 m² woonoppervlakte en 360 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Bomenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €396.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beukstraat 43 en wat betekent dat?

Beukstraat 43 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-02-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 55.9 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Beukstraat 43?

Beukstraat 43 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 30 m².

Hoe is de woningmarkt in Bomenbuurt?

De wijk Bomenbuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €396.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bomenbuurt?

Vanuit Beukstraat 43 in Bomenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 5.9 km.