Bovenwoning Thomsonlaan 108 Den Haag

Thomsonlaan 108, 2565 JG Den Haag

128 m² Bouwjaar 1923 6 kamers 3 slaapkamers Label E

Thomsonlaan 108 is een bovenwoning in Den Haag, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €396.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1923
Woonoppervlakte
128 m²
Inhoud
3584 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Thomsonlaan 108

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Thomsonlaan 108

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
233.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
319.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
58.85 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Den Haag

6060 Inwoners
3205 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3232 Woningvoorraad
€396.000 Gem. woningwaarde Bomenbuurt
61% Koopwoningen
11.515 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Thomsonlaan 108

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Thomsonlaan 108

Wat is de geschatte woningwaarde van Thomsonlaan 108?

De gemiddelde woningwaarde in Bomenbuurt is €396.000. Dat komt neer op circa €3.094 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Thomsonlaan 108 zich tot de wijk Bomenbuurt?

Thomsonlaan 108 is een bovenwoning van 128 m² in de wijk Bomenbuurt. De buurt telt 3.232 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.515 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Thomsonlaan 108?

Thomsonlaan 108 is een bovenwoning in Bomenbuurt, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Thomsonlaan 108 vergeleken met de buurt?

Thomsonlaan 108 heeft 128 m² woonoppervlakte en 3584 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Bomenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €396.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Thomsonlaan 108 en wat betekent dat?

Thomsonlaan 108 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-07-16. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.85 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Thomsonlaan 108?

Thomsonlaan 108 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bomenbuurt?

De wijk Bomenbuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €396.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bomenbuurt?

Vanuit Thomsonlaan 108 in Bomenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 5.9 km.