Streetview Ereprijsweg 8 Den Haag

Ereprijsweg 8, 2565 AV Den Haag

161 m² Bouwjaar 1953 6 kamers 4 slaapkamers Label E

Ereprijsweg 8 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 434 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €437.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1953
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
434 m²
Inhoud
584 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Ereprijsweg 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ereprijsweg 8

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

380 Inwoners
205 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
213 Woningvoorraad
€437.000 Gem. woningwaarde Bosjes van Pex
85% Koopwoningen
820 Inwoners per km²

Locatie van Ereprijsweg 8

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Ereprijsweg 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Ereprijsweg 8?

De prijsindicatie voor Ereprijsweg 8 ligt rond €700.000 tot €800.000. De gemiddelde woningwaarde in Bosjes van Pex is €437.000. Dat komt neer op circa €2.714 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ereprijsweg 8 zich tot de wijk Bosjes van Pex?

Ereprijsweg 8 is een woonhuis van 161 m² in de wijk Bosjes van Pex. De buurt telt 213 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 820 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ereprijsweg 8?

Ereprijsweg 8 is een woonhuis in Bosjes van Pex, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Ereprijsweg 8 vergeleken met de buurt?

Ereprijsweg 8 heeft 161 m² woonoppervlakte en 584 m³ inhoud. Het perceel is 434 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Bosjes van Pex ligt de gemiddelde woningwaarde op €437.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ereprijsweg 8 en wat betekent dat?

Ereprijsweg 8 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-05-11. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ereprijsweg 8?

Ereprijsweg 8 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bosjes van Pex?

De wijk Bosjes van Pex in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €437.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bosjes van Pex?

Vanuit Ereprijsweg 8 in Bosjes van Pex bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 4.5 km.