Streetview Morelstraat 46 Den Haag

Morelstraat 46, 2564 XE Den Haag

62 m² Bouwjaar 1929 Label D

Morelstraat 46 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €441.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
62 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Morelstraat 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Morelstraat 46

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
127.76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
282.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.5 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Den Haag

7275 Inwoners
3250 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3249 Woningvoorraad
€441.000 Gem. woningwaarde Vruchtenbuurt
79% Koopwoningen
13.596 Inwoners per km²

Locatie van Morelstraat 46

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Morelstraat 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Morelstraat 46?

De gemiddelde woningwaarde in Vruchtenbuurt is €441.000. Dat komt neer op circa €7.113 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Morelstraat 46 zich tot de wijk Vruchtenbuurt?

Morelstraat 46 is een appartement van 62 m² in de wijk Vruchtenbuurt. De buurt telt 3.249 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.596 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Morelstraat 46?

Morelstraat 46 is een appartement in Vruchtenbuurt, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Morelstraat 46 vergeleken met de buurt?

Morelstraat 46 heeft 62 m² woonoppervlakte. In Vruchtenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €441.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Morelstraat 46 en wat betekent dat?

Morelstraat 46 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-06-30. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 53.5 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Vruchtenbuurt?

De wijk Vruchtenbuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €441.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vruchtenbuurt?

Vanuit Morelstraat 46 in Vruchtenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 4.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vruchtenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Morelstraat 46: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.