Benedenwoning (appartement) Pippelingstraat 161 Den Haag

Pippelingstraat 161, 2564 RG Den Haag

119 m² Bouwjaar 1932 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Pippelingstraat 161 is een benedenwoning (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €370.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
119 m²
Inhoud
412 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€490.000 tot €590.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Pippelingstraat 161

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pippelingstraat 161

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
176.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
243.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.56 kg/m²

Tuin
Ja (46.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Den Haag

2625 Inwoners
1335 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1340 Woningvoorraad
€370.000 Gem. woningwaarde Eykenduinen
73% Koopwoningen
5.242 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pippelingstraat 161

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Pippelingstraat 161

Wat is de geschatte woningwaarde van Pippelingstraat 161?

De prijsindicatie voor Pippelingstraat 161 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in Eykenduinen is €370.000. Dat komt neer op circa €3.109 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pippelingstraat 161 zich tot de wijk Eykenduinen?

Pippelingstraat 161 is een benedenwoning (appartement) van 119 m² in de wijk Eykenduinen. De buurt telt 1.340 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.242 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pippelingstraat 161?

Pippelingstraat 161 is een benedenwoning (appartement) in Eykenduinen, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pippelingstraat 161 vergeleken met de buurt?

Pippelingstraat 161 heeft 119 m² woonoppervlakte en 412 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Eykenduinen ligt de gemiddelde woningwaarde op €370.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pippelingstraat 161 en wat betekent dat?

Pippelingstraat 161 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-04-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.56 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pippelingstraat 161?

Pippelingstraat 161 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 46 m².

Hoe is de woningmarkt in Eykenduinen?

De wijk Eykenduinen in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €370.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eykenduinen?

Vanuit Pippelingstraat 161 in Eykenduinen bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 4 km.