Bovenwoning Pippelingstraat 23 Den Haag

Pippelingstraat 23, 2564 RC Den Haag

87 m² Bouwjaar 1933 4 kamers 2 slaapkamers Label A

Pippelingstraat 23 is een bovenwoning in Den Haag, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €370.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
87 m²
Inhoud
303 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€240.000 tot €290.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Pippelingstraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pippelingstraat 23

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
110.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
154.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.37 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Den Haag

2625 Inwoners
1335 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1340 Woningvoorraad
€370.000 Gem. woningwaarde Eykenduinen
73% Koopwoningen
5.242 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pippelingstraat 23

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Pippelingstraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Pippelingstraat 23?

De prijsindicatie voor Pippelingstraat 23 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Eykenduinen is €370.000. Dat komt neer op circa €4.253 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pippelingstraat 23 zich tot de wijk Eykenduinen?

Pippelingstraat 23 is een bovenwoning van 87 m² in de wijk Eykenduinen. De buurt telt 1.340 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.242 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pippelingstraat 23?

Pippelingstraat 23 is een bovenwoning in Eykenduinen, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pippelingstraat 23 vergeleken met de buurt?

Pippelingstraat 23 heeft 87 m² woonoppervlakte en 303 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Eykenduinen ligt de gemiddelde woningwaarde op €370.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pippelingstraat 23 en wat betekent dat?

Pippelingstraat 23 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-12-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pippelingstraat 23?

Pippelingstraat 23 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Eykenduinen?

De wijk Eykenduinen in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €370.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eykenduinen?

Vanuit Pippelingstraat 23 in Eykenduinen bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 4 km.