Portiekwoning Goudreinetstraat 127 Den Haag

Goudreinetstraat 127, 2564 PP Den Haag

89 m² Bouwjaar 1941 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Goudreinetstraat 127 is een portiekwoning in Den Haag, gebouwd in 1941. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €370.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1941
Woonoppervlakte
89 m²
Inhoud
2492 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€380.000 tot €430.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Goudreinetstraat 127

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Goudreinetstraat 127

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
174.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
247.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.37 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Den Haag

2625 Inwoners
1335 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1340 Woningvoorraad
€370.000 Gem. woningwaarde Eykenduinen
73% Koopwoningen
5.242 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Goudreinetstraat 127

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Goudreinetstraat 127

Wat is de geschatte woningwaarde van Goudreinetstraat 127?

De prijsindicatie voor Goudreinetstraat 127 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Eykenduinen is €370.000. Dat komt neer op circa €4.157 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Goudreinetstraat 127 zich tot de wijk Eykenduinen?

Goudreinetstraat 127 is een portiekwoning van 89 m² in de wijk Eykenduinen. De buurt telt 1.340 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.242 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Goudreinetstraat 127?

Goudreinetstraat 127 is een portiekwoning in Eykenduinen, gebouwd in 1941 (85 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Goudreinetstraat 127 vergeleken met de buurt?

Goudreinetstraat 127 heeft 89 m² woonoppervlakte en 2492 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Eykenduinen ligt de gemiddelde woningwaarde op €370.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Goudreinetstraat 127 en wat betekent dat?

Goudreinetstraat 127 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-04-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Goudreinetstraat 127?

Goudreinetstraat 127 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Eykenduinen?

De wijk Eykenduinen in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €370.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eykenduinen?

Vanuit Goudreinetstraat 127 in Eykenduinen bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 4 km.