Streetview Mient 338 Den Haag

Mient 338, 2564 LM Den Haag

88 m² Bouwjaar 1934 Label F

Mient 338 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €370.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
88 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Mient 338

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mient 338

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
265.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
349.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
64.01 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Den Haag

2625 Inwoners
1335 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1340 Woningvoorraad
€370.000 Gem. woningwaarde Eykenduinen
73% Koopwoningen
5.242 Inwoners per km²

Locatie van Mient 338

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Mient 338

Wat is de geschatte woningwaarde van Mient 338?

De gemiddelde woningwaarde in Eykenduinen is €370.000. Dat komt neer op circa €4.205 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mient 338 zich tot de wijk Eykenduinen?

Mient 338 is een appartement van 88 m² in de wijk Eykenduinen. De buurt telt 1.340 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.242 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mient 338?

Mient 338 is een appartement in Eykenduinen, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Mient 338 vergeleken met de buurt?

Mient 338 heeft 88 m² woonoppervlakte. In Eykenduinen ligt de gemiddelde woningwaarde op €370.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mient 338 en wat betekent dat?

Mient 338 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-11-06. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 64.01 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Eykenduinen?

De wijk Eykenduinen in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €370.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eykenduinen?

Vanuit Mient 338 in Eykenduinen bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Eykenduinen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Mient 338: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.