Studentenkamer (appartement) Mient 615 Den Haag

Mient 615, 2564 LG Den Haag

20 m² Bouwjaar 1930 1 kamers 1 slaapkamers Label B

Mient 615 is een studentenkamer (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 20 m² en 1 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €441.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
20 m²
Inhoud
80 m³
Kamers
1
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Mient 615

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mient 615

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
125.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.89 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Den Haag

7275 Inwoners
3250 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3249 Woningvoorraad
€441.000 Gem. woningwaarde Vruchtenbuurt
79% Koopwoningen
13.596 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mient 615

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Mient 615

Wat is de geschatte woningwaarde van Mient 615?

De prijsindicatie voor Mient 615 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Vruchtenbuurt is €441.000. Dat komt neer op circa €22.050 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mient 615 zich tot de wijk Vruchtenbuurt?

Mient 615 is een studentenkamer (appartement) van 20 m² in de wijk Vruchtenbuurt. De buurt telt 3.249 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.596 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mient 615?

Mient 615 is een studentenkamer (appartement) in Vruchtenbuurt, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Mient 615 vergeleken met de buurt?

Mient 615 heeft 20 m² woonoppervlakte en 80 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Vruchtenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €441.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mient 615 en wat betekent dat?

Mient 615 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-10-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.89 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mient 615?

Mient 615 heeft 1 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Vruchtenbuurt?

De wijk Vruchtenbuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €441.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vruchtenbuurt?

Vanuit Mient 615 in Vruchtenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 4.4 km.