Portiekflat Laan van Eik en Duinen 13 Den Haag

Laan van Eik en Duinen 13, 2564 GL Den Haag

57 m² Bouwjaar 1983 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Laan van Eik en Duinen 13 is een portiekflat in Den Haag, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 57 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €370.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
57 m²
Inhoud
1596 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€205.000 tot €255.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
overlooking_park, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Laan van Eik en Duinen 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laan van Eik en Duinen 13

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Den Haag

2625 Inwoners
1335 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1340 Woningvoorraad
€370.000 Gem. woningwaarde Eykenduinen
73% Koopwoningen
5.242 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Laan van Eik en Duinen 13

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Laan van Eik en Duinen 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Laan van Eik en Duinen 13?

De prijsindicatie voor Laan van Eik en Duinen 13 ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in Eykenduinen is €370.000. Dat komt neer op circa €6.491 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laan van Eik en Duinen 13 zich tot de wijk Eykenduinen?

Laan van Eik en Duinen 13 is een portiekflat van 57 m² in de wijk Eykenduinen. De buurt telt 1.340 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.242 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laan van Eik en Duinen 13?

Laan van Eik en Duinen 13 is een portiekflat in Eykenduinen, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Laan van Eik en Duinen 13 vergeleken met de buurt?

Laan van Eik en Duinen 13 heeft 57 m² woonoppervlakte en 1596 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Eykenduinen ligt de gemiddelde woningwaarde op €370.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laan van Eik en Duinen 13 en wat betekent dat?

Laan van Eik en Duinen 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-10-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Laan van Eik en Duinen 13?

Laan van Eik en Duinen 13 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Eykenduinen?

De wijk Eykenduinen in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €370.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eykenduinen?

Vanuit Laan van Eik en Duinen 13 in Eykenduinen bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 4 km.