Benedenwoning (appartement) Thorbeckelaan 409 Den Haag

Thorbeckelaan 409, 2564 CA Den Haag

145 m² Bouwjaar 1939 4 kamers 2 slaapkamers Label B

Thorbeckelaan 409 is een benedenwoning (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €441.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1939
Woonoppervlakte
145 m²
Inhoud
549 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€565.000 tot €665.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Thorbeckelaan 409

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Thorbeckelaan 409

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
126.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
183.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.52 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen
Garage
Parkeerplaats

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Den Haag

7275 Inwoners
3250 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3249 Woningvoorraad
€441.000 Gem. woningwaarde Vruchtenbuurt
79% Koopwoningen
13.596 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Thorbeckelaan 409

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Thorbeckelaan 409

Wat is de geschatte woningwaarde van Thorbeckelaan 409?

De prijsindicatie voor Thorbeckelaan 409 ligt rond €565.000 tot €665.000. De gemiddelde woningwaarde in Vruchtenbuurt is €441.000. Dat komt neer op circa €3.041 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Thorbeckelaan 409 zich tot de wijk Vruchtenbuurt?

Thorbeckelaan 409 is een benedenwoning (appartement) van 145 m² in de wijk Vruchtenbuurt. De buurt telt 3.249 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.596 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Thorbeckelaan 409?

Thorbeckelaan 409 is een benedenwoning (appartement) in Vruchtenbuurt, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Thorbeckelaan 409 vergeleken met de buurt?

Thorbeckelaan 409 heeft 145 m² woonoppervlakte en 549 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Vruchtenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €441.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Thorbeckelaan 409 en wat betekent dat?

Thorbeckelaan 409 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-01-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Thorbeckelaan 409?

Thorbeckelaan 409 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Vruchtenbuurt?

De wijk Vruchtenbuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €441.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vruchtenbuurt?

Vanuit Thorbeckelaan 409 in Vruchtenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 4.4 km.