Bovenwoning Thorbeckelaan 245 Den Haag

Thorbeckelaan 245, 2564 BL Den Haag

145 m² Bouwjaar 1937 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Thorbeckelaan 245 is een bovenwoning in Den Haag, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €370.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
145 m²
Inhoud
502 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€525.000 tot €625.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Thorbeckelaan 245

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Thorbeckelaan 245

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Den Haag

2625 Inwoners
1335 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1340 Woningvoorraad
€370.000 Gem. woningwaarde Eykenduinen
73% Koopwoningen
5.242 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Thorbeckelaan 245

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Thorbeckelaan 245

Wat is de geschatte woningwaarde van Thorbeckelaan 245?

De prijsindicatie voor Thorbeckelaan 245 ligt rond €525.000 tot €625.000. De gemiddelde woningwaarde in Eykenduinen is €370.000. Dat komt neer op circa €2.552 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Thorbeckelaan 245 zich tot de wijk Eykenduinen?

Thorbeckelaan 245 is een bovenwoning van 145 m² in de wijk Eykenduinen. De buurt telt 1.340 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.242 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Thorbeckelaan 245?

Thorbeckelaan 245 is een bovenwoning in Eykenduinen, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Thorbeckelaan 245 vergeleken met de buurt?

Thorbeckelaan 245 heeft 145 m² woonoppervlakte en 502 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Eykenduinen ligt de gemiddelde woningwaarde op €370.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Thorbeckelaan 245 en wat betekent dat?

Thorbeckelaan 245 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-06-25. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Thorbeckelaan 245?

Thorbeckelaan 245 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Eykenduinen?

De wijk Eykenduinen in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €370.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eykenduinen?

Vanuit Thorbeckelaan 245 in Eykenduinen bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 4 km.