Bovenwoning (appartement) Spiraeastraat 58 Den Haag

Spiraeastraat 58, 2563 SR Den Haag

69 m² Bouwjaar 1926 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Spiraeastraat 58 is een bovenwoning (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €283.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
69 m²
Inhoud
249 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€310.000 tot €360.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Spiraeastraat 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spiraeastraat 58

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
120.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
168.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.83 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

6870 Inwoners
3840 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3672 Woningvoorraad
€283.000 Gem. woningwaarde Heesterbuurt
48% Koopwoningen
16.744 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Spiraeastraat 58

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Spiraeastraat 58

Wat is de geschatte woningwaarde van Spiraeastraat 58?

De prijsindicatie voor Spiraeastraat 58 ligt rond €310.000 tot €360.000. De gemiddelde woningwaarde in Heesterbuurt is €283.000. Dat komt neer op circa €4.101 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spiraeastraat 58 zich tot de wijk Heesterbuurt?

Spiraeastraat 58 is een bovenwoning (appartement) van 69 m² in de wijk Heesterbuurt. De buurt telt 3.672 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.744 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spiraeastraat 58?

Spiraeastraat 58 is een bovenwoning (appartement) in Heesterbuurt, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Spiraeastraat 58 vergeleken met de buurt?

Spiraeastraat 58 heeft 69 m² woonoppervlakte en 249 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Heesterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €283.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spiraeastraat 58 en wat betekent dat?

Spiraeastraat 58 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-10-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Spiraeastraat 58?

Spiraeastraat 58 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Heesterbuurt?

De wijk Heesterbuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €283.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heesterbuurt?

Vanuit Spiraeastraat 58 in Heesterbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 5.1 km.