Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1910
- Woonoppervlakte
- 39 m²
Weimarstraat 250 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 39 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €316.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Weimarstraat 250
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
4.1 kmSnelweg oprit
5.3 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
2.4 kmDe prijsindicatie voor Weimarstraat 250 ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in Valkenboskwartier is €316.000. Dat komt neer op circa €8.103 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWeimarstraat 250 is een appartement van 39 m² in de wijk Valkenboskwartier. De buurt telt 6.084 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.617 inwoners per km².
Weimarstraat 250 is een appartement in Valkenboskwartier, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Weimarstraat 250 heeft 39 m² woonoppervlakte. In Valkenboskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €316.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Weimarstraat 250 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-02-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.6 kg/jaar.
De wijk Valkenboskwartier in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 11.470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €316.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Weimarstraat 250 in Valkenboskwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 5.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Weimarstraat 250: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.6 km.