Streetview Weimarstraat 218 Den Haag

Weimarstraat 218, 2562 HR Den Haag

195 m² Bouwjaar 1910 9 kamers Label A

Weimarstraat 218 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m², een perceel van 169 m² en 9 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €316.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
195 m²
Perceeloppervlakte
169 m²
Kamers
9

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Weimarstraat 218

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Weimarstraat 218

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.06
CO₂-emissie
2196.87 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Den Haag

11470 Inwoners
6310 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
6084 Woningvoorraad
€316.000 Gem. woningwaarde Valkenboskwartier
46% Koopwoningen
17.617 Inwoners per km²

Locatie van Weimarstraat 218

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Weimarstraat 218

Wat is de geschatte woningwaarde van Weimarstraat 218?

De prijsindicatie voor Weimarstraat 218 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Valkenboskwartier is €316.000. Dat komt neer op circa €1.621 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weimarstraat 218 zich tot de wijk Valkenboskwartier?

Weimarstraat 218 is een appartement van 195 m² in de wijk Valkenboskwartier. De buurt telt 6.084 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.617 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weimarstraat 218?

Weimarstraat 218 is een appartement in Valkenboskwartier, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Weimarstraat 218 vergeleken met de buurt?

Weimarstraat 218 heeft 195 m² woonoppervlakte. Het perceel is 169 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Valkenboskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €316.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Weimarstraat 218 en wat betekent dat?

Weimarstraat 218 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-04-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2196.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Weimarstraat 218?

Weimarstraat 218 heeft 9 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Valkenboskwartier?

De wijk Valkenboskwartier in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 11.470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €316.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Valkenboskwartier?

Vanuit Weimarstraat 218 in Valkenboskwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 5.3 km.