Streetview Weimarstraat 247 Den Haag

Weimarstraat 247, 2562 HH Den Haag

176 m² Bouwjaar 1913 5 kamers Label C

Weimarstraat 247 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1913. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €316.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1913
Woonoppervlakte
176 m²
Inhoud
530 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Weimarstraat 247

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Weimarstraat 247

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Den Haag

11470 Inwoners
6310 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
6084 Woningvoorraad
€316.000 Gem. woningwaarde Valkenboskwartier
46% Koopwoningen
17.617 Inwoners per km²

Locatie van Weimarstraat 247

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Weimarstraat 247

Wat is de geschatte woningwaarde van Weimarstraat 247?

De prijsindicatie voor Weimarstraat 247 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Valkenboskwartier is €316.000. Dat komt neer op circa €1.795 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weimarstraat 247 zich tot de wijk Valkenboskwartier?

Weimarstraat 247 is een appartement van 176 m² in de wijk Valkenboskwartier. De buurt telt 6.084 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.617 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weimarstraat 247?

Weimarstraat 247 is een appartement in Valkenboskwartier, gebouwd in 1913 (113 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Weimarstraat 247 vergeleken met de buurt?

Weimarstraat 247 heeft 176 m² woonoppervlakte en 530 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Valkenboskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €316.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Weimarstraat 247 en wat betekent dat?

Weimarstraat 247 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-05-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Weimarstraat 247?

Weimarstraat 247 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Valkenboskwartier?

De wijk Valkenboskwartier in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 11.470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €316.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Valkenboskwartier?

Vanuit Weimarstraat 247 in Valkenboskwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 5.3 km.