Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1921
- Woonoppervlakte
- 77 m²
- Inhoud
- 276 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €395.000 tot €445.000
Weimarstraat 167 A is een bovenwoning in Den Haag, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 77 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €396.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Weimarstraat 167 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
3.8 kmSnelweg oprit
5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.9 kmWij mogen aanbieden: een superleuk en licht 3-kamerappartement van ca. 77 m² met groot, aan de woonkamer grenzend, terras van ca.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Weimarstraat 167 A ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Koningsplein e.o. is €396.000. Dat komt neer op circa €5.143 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWeimarstraat 167 A is een bovenwoning van 77 m² in de wijk Koningsplein e.o.. De buurt telt 4.088 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.660 inwoners per km².
Weimarstraat 167 A is een bovenwoning in Koningsplein e.o., gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Weimarstraat 167 A heeft 77 m² woonoppervlakte en 276 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Koningsplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €396.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Weimarstraat 167 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Weimarstraat 167 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Koningsplein e.o. in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €396.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Weimarstraat 167 A in Koningsplein e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Weimarstraat 167 A: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.