Tussenverdieping Weimarstraat 99 Den Haag

Weimarstraat 99, 2562 GS Den Haag

88 m² Bouwjaar 1898 4 kamers 2 slaapkamers Label A

Weimarstraat 99 is een tussenverdieping in Den Haag, gebouwd in 1898. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €396.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1898
Woonoppervlakte
88 m²
Inhoud
2464 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Ligging
on_busy_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Weimarstraat 99

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Weimarstraat 99

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
96.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
146.19 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.79 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

7765 Inwoners
4375 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
4088 Woningvoorraad
€396.000 Gem. woningwaarde Koningsplein e.o.
38% Koopwoningen
18.660 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Weimarstraat 99

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Weimarstraat 99

Wat is de geschatte woningwaarde van Weimarstraat 99?

De gemiddelde woningwaarde in Koningsplein e.o. is €396.000. Dat komt neer op circa €4.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weimarstraat 99 zich tot de wijk Koningsplein e.o.?

Weimarstraat 99 is een tussenverdieping van 88 m² in de wijk Koningsplein e.o.. De buurt telt 4.088 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.660 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weimarstraat 99?

Weimarstraat 99 is een tussenverdieping in Koningsplein e.o., gebouwd in 1898 (128 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Weimarstraat 99 vergeleken met de buurt?

Weimarstraat 99 heeft 88 m² woonoppervlakte en 2464 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Koningsplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €396.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Weimarstraat 99 en wat betekent dat?

Weimarstraat 99 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-07-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.79 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Weimarstraat 99?

Weimarstraat 99 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Koningsplein e.o.?

De wijk Koningsplein e.o. in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €396.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koningsplein e.o.?

Vanuit Weimarstraat 99 in Koningsplein e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 5 km.