Woningdetails
- Type
- Woning
- Woonoppervlakte
- 705 m²
Beeklaan 194 is een woning in Den Haag. De woning heeft een woonoppervlakte van 705 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €316.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Beeklaan 194
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
4.1 kmSnelweg oprit
5.3 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
2.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Valkenboskwartier is €316.000. Dat komt neer op circa €448 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBeeklaan 194 is een woning van 705 m² in de wijk Valkenboskwartier. De buurt telt 6.084 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.617 inwoners per km².
Beeklaan 194 heeft 705 m² woonoppervlakte. In Valkenboskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €316.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Valkenboskwartier in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 11.470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €316.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Beeklaan 194 in Valkenboskwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 5.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Beeklaan 194: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Valkenboskwartier: restaurant (0.2 km), cafe (0.2 km).
Een woningrapport voor Beeklaan 194 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Valkenboskwartier. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen