Streetview Beeklaan 171 Den Haag

Beeklaan 171, 2562 AD Den Haag

82 m² Bouwjaar 1903 Label C

Beeklaan 171 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €293.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1903
Woonoppervlakte
82 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Beeklaan 171

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beeklaan 171

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.75
CO₂-emissie
2984.57 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Den Haag

6580 Inwoners
3690 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
3521 Woningvoorraad
€293.000 Gem. woningwaarde Rond de Energiecentrale
27% Koopwoningen
13.191 Inwoners per km²

Locatie van Beeklaan 171

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Beeklaan 171

Wat is de geschatte woningwaarde van Beeklaan 171?

De gemiddelde woningwaarde in Rond de Energiecentrale is €293.000. Dat komt neer op circa €3.573 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beeklaan 171 zich tot de wijk Rond de Energiecentrale?

Beeklaan 171 is een appartement van 82 m² in de wijk Rond de Energiecentrale. De buurt telt 3.521 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.191 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beeklaan 171?

Beeklaan 171 is een appartement in Rond de Energiecentrale, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Beeklaan 171 vergeleken met de buurt?

Beeklaan 171 heeft 82 m² woonoppervlakte. In Rond de Energiecentrale ligt de gemiddelde woningwaarde op €293.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beeklaan 171 en wat betekent dat?

Beeklaan 171 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-06-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 2984.57 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Rond de Energiecentrale?

De wijk Rond de Energiecentrale in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €293.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rond de Energiecentrale?

Vanuit Beeklaan 171 in Rond de Energiecentrale bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 4.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Rond de Energiecentrale?