Portiekwoning (appartement) Copernicuslaan 160 Den Haag

Copernicuslaan 160, 2561 VM Den Haag

103 m² Bouwjaar 1921 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Copernicuslaan 160 is een portiekwoning (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €283.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1921
Woonoppervlakte
103 m²
Inhoud
365 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Copernicuslaan 160

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Copernicuslaan 160

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
133.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
195.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.06 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

6870 Inwoners
3840 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3672 Woningvoorraad
€283.000 Gem. woningwaarde Heesterbuurt
48% Koopwoningen
16.744 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Copernicuslaan 160

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Copernicuslaan 160

Wat is de geschatte woningwaarde van Copernicuslaan 160?

De prijsindicatie voor Copernicuslaan 160 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Heesterbuurt is €283.000. Dat komt neer op circa €2.748 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Copernicuslaan 160 zich tot de wijk Heesterbuurt?

Copernicuslaan 160 is een portiekwoning (appartement) van 103 m² in de wijk Heesterbuurt. De buurt telt 3.672 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.744 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Copernicuslaan 160?

Copernicuslaan 160 is een portiekwoning (appartement) in Heesterbuurt, gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Copernicuslaan 160 vergeleken met de buurt?

Copernicuslaan 160 heeft 103 m² woonoppervlakte en 365 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Heesterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €283.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Copernicuslaan 160 en wat betekent dat?

Copernicuslaan 160 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-05-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Copernicuslaan 160?

Copernicuslaan 160 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Heesterbuurt?

De wijk Heesterbuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €283.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heesterbuurt?

Vanuit Copernicuslaan 160 in Heesterbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 5.1 km.