Bovenwoning (dubbel bovenhuis) Daltonstraat 63 Den Haag

Daltonstraat 63, 2561 SR Den Haag

110 m² Bouwjaar 1913 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Daltonstraat 63 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Den Haag, gebouwd in 1913. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €316.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1913
Woonoppervlakte
110 m²
Inhoud
394 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Daltonstraat 63

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Daltonstraat 63

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
208.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
262.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.6%
CO₂-emissie
47.29 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeergarage

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Den Haag

11470 Inwoners
6310 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
6084 Woningvoorraad
€316.000 Gem. woningwaarde Valkenboskwartier
46% Koopwoningen
17.617 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Daltonstraat 63

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Daltonstraat 63

Wat is de geschatte woningwaarde van Daltonstraat 63?

De prijsindicatie voor Daltonstraat 63 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Valkenboskwartier is €316.000. Dat komt neer op circa €2.873 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Daltonstraat 63 zich tot de wijk Valkenboskwartier?

Daltonstraat 63 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) van 110 m² in de wijk Valkenboskwartier. De buurt telt 6.084 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.617 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Daltonstraat 63?

Daltonstraat 63 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Valkenboskwartier, gebouwd in 1913 (113 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Daltonstraat 63 vergeleken met de buurt?

Daltonstraat 63 heeft 110 m² woonoppervlakte en 394 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Valkenboskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €316.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Daltonstraat 63 en wat betekent dat?

Daltonstraat 63 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-03-10. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Daltonstraat 63?

Daltonstraat 63 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Valkenboskwartier?

De wijk Valkenboskwartier in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 11.470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €316.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Valkenboskwartier?

Vanuit Daltonstraat 63 in Valkenboskwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 5.3 km.