Portiekwoning (appartement) Columbusstraat 96 A Den Haag

Columbusstraat 96 A, 2561 AR Den Haag

59 m² Bouwjaar 1908 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Columbusstraat 96 A is een portiekwoning (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1908. De woning heeft een woonoppervlakte van 59 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €396.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1908
Woonoppervlakte
59 m²
Inhoud
205 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Columbusstraat 96 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Columbusstraat 96 A

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

7765 Inwoners
4375 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
4088 Woningvoorraad
€396.000 Gem. woningwaarde Koningsplein e.o.
38% Koopwoningen
18.660 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Columbusstraat 96 A

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Columbusstraat 96 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Columbusstraat 96 A?

De prijsindicatie voor Columbusstraat 96 A ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Koningsplein e.o. is €396.000. Dat komt neer op circa €6.712 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Columbusstraat 96 A zich tot de wijk Koningsplein e.o.?

Columbusstraat 96 A is een portiekwoning (appartement) van 59 m² in de wijk Koningsplein e.o.. De buurt telt 4.088 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.660 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Columbusstraat 96 A?

Columbusstraat 96 A is een portiekwoning (appartement) in Koningsplein e.o., gebouwd in 1908 (118 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Columbusstraat 96 A vergeleken met de buurt?

Columbusstraat 96 A heeft 59 m² woonoppervlakte en 205 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Koningsplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €396.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Columbusstraat 96 A en wat betekent dat?

Columbusstraat 96 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Columbusstraat 96 A?

Columbusstraat 96 A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Koningsplein e.o.?

De wijk Koningsplein e.o. in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €396.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koningsplein e.o.?

Vanuit Columbusstraat 96 A in Koningsplein e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 5 km.