Streetview Godetiaweg 167 Den Haag

Godetiaweg 167, 2555 RT Den Haag

98 m² Bouwjaar 1953 Label C

Godetiaweg 167 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €361.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1953
Woonoppervlakte
98 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Godetiaweg 167

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Godetiaweg 167

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
154.39 kWh/m²
Primaire fossiele energie
243.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.87 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Den Haag

4525 Inwoners
2635 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2934 Woningvoorraad
€361.000 Gem. woningwaarde Bohemen en Meer en Bos
59% Koopwoningen
5.820 Inwoners per km²

Locatie van Godetiaweg 167

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Godetiaweg 167

Wat is de geschatte woningwaarde van Godetiaweg 167?

De gemiddelde woningwaarde in Bohemen en Meer en Bos is €361.000. Dat komt neer op circa €3.684 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Godetiaweg 167 zich tot de wijk Bohemen en Meer en Bos?

Godetiaweg 167 is een appartement van 98 m² in de wijk Bohemen en Meer en Bos. De buurt telt 2.934 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.820 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Godetiaweg 167?

Godetiaweg 167 is een appartement in Bohemen en Meer en Bos, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Godetiaweg 167 vergeleken met de buurt?

Godetiaweg 167 heeft 98 m² woonoppervlakte. In Bohemen en Meer en Bos ligt de gemiddelde woningwaarde op €361.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Godetiaweg 167 en wat betekent dat?

Godetiaweg 167 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.87 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bohemen en Meer en Bos?

De wijk Bohemen en Meer en Bos in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €361.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bohemen en Meer en Bos?

Vanuit Godetiaweg 167 in Bohemen en Meer en Bos bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 3.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bohemen en Meer en Bos?