appartement Treublaan 123 Den Haag

Treublaan 123, 2555 HE Den Haag

81 m² Bouwjaar 1965 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Treublaan 123 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €302.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
81 m²
Inhoud
270 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Ligging
on_busy_road, In woonwijk, sea_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Treublaan 123

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Treublaan 123

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
123.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.66 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Den Haag

3385 Inwoners
1895 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1862 Woningvoorraad
€302.000 Gem. woningwaarde Rosenburg
30% Koopwoningen
6.692 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Treublaan 123

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Treublaan 123

Wat is de geschatte woningwaarde van Treublaan 123?

De gemiddelde woningwaarde in Rosenburg is €302.000. Dat komt neer op circa €3.728 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Treublaan 123 zich tot de wijk Rosenburg?

Treublaan 123 is een appartement van 81 m² in de wijk Rosenburg. De buurt telt 1.862 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.692 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Treublaan 123?

Treublaan 123 is een appartement in Rosenburg, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Treublaan 123 vergeleken met de buurt?

Treublaan 123 heeft 81 m² woonoppervlakte en 270 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Rosenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €302.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Treublaan 123 en wat betekent dat?

Treublaan 123 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-10-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Treublaan 123?

Treublaan 123 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rosenburg?

De wijk Rosenburg in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €302.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rosenburg?

Vanuit Treublaan 123 in Rosenburg bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 3.7 km.