Bovenwoning Aronskelkweg 88 Den Haag

Aronskelkweg 88, 2555 GN Den Haag

138 m² Bouwjaar 1935 6 kamers 4 slaapkamers Label D

Aronskelkweg 88 is een bovenwoning in Den Haag, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €361.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
138 m²
Inhoud
564 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, by_water, sheltered_position, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Aronskelkweg 88

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Aronskelkweg 88

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
136.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
280.19 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
51.53 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Den Haag

4525 Inwoners
2635 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2934 Woningvoorraad
€361.000 Gem. woningwaarde Bohemen en Meer en Bos
59% Koopwoningen
5.820 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Aronskelkweg 88

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Aronskelkweg 88

Wat is de geschatte woningwaarde van Aronskelkweg 88?

De prijsindicatie voor Aronskelkweg 88 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Bohemen en Meer en Bos is €361.000. Dat komt neer op circa €2.616 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aronskelkweg 88 zich tot de wijk Bohemen en Meer en Bos?

Aronskelkweg 88 is een bovenwoning van 138 m² in de wijk Bohemen en Meer en Bos. De buurt telt 2.934 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.820 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aronskelkweg 88?

Aronskelkweg 88 is een bovenwoning in Bohemen en Meer en Bos, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Aronskelkweg 88 vergeleken met de buurt?

Aronskelkweg 88 heeft 138 m² woonoppervlakte en 564 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Bohemen en Meer en Bos ligt de gemiddelde woningwaarde op €361.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Aronskelkweg 88 en wat betekent dat?

Aronskelkweg 88 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-09-27. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.53 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Aronskelkweg 88?

Aronskelkweg 88 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Bohemen en Meer en Bos?

De wijk Bohemen en Meer en Bos in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €361.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bohemen en Meer en Bos?

Vanuit Aronskelkweg 88 in Bohemen en Meer en Bos bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 3.9 km.