Bovenwoning Aronskelkweg 70 Den Haag

Aronskelkweg 70, 2555 GN Den Haag

159 m² Bouwjaar 1935 7 kamers 4 slaapkamers Label C

Aronskelkweg 70 is een bovenwoning in Den Haag, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €361.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
159 m²
Inhoud
585 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€585.000 tot €685.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Aronskelkweg 70

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Aronskelkweg 70

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
191.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
247.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.67 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Den Haag

4525 Inwoners
2635 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2934 Woningvoorraad
€361.000 Gem. woningwaarde Bohemen en Meer en Bos
59% Koopwoningen
5.820 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Aronskelkweg 70

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Aronskelkweg 70

Wat is de geschatte woningwaarde van Aronskelkweg 70?

De prijsindicatie voor Aronskelkweg 70 ligt rond €585.000 tot €685.000. De gemiddelde woningwaarde in Bohemen en Meer en Bos is €361.000. Dat komt neer op circa €2.270 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aronskelkweg 70 zich tot de wijk Bohemen en Meer en Bos?

Aronskelkweg 70 is een bovenwoning van 159 m² in de wijk Bohemen en Meer en Bos. De buurt telt 2.934 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.820 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aronskelkweg 70?

Aronskelkweg 70 is een bovenwoning in Bohemen en Meer en Bos, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Aronskelkweg 70 vergeleken met de buurt?

Aronskelkweg 70 heeft 159 m² woonoppervlakte en 585 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Bohemen en Meer en Bos ligt de gemiddelde woningwaarde op €361.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Aronskelkweg 70 en wat betekent dat?

Aronskelkweg 70 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Aronskelkweg 70?

Aronskelkweg 70 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Bohemen en Meer en Bos?

De wijk Bohemen en Meer en Bos in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €361.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bohemen en Meer en Bos?