Bovenwoning Mimosastraat 43 Den Haag

Mimosastraat 43, 2555 DP Den Haag

60 m² Bouwjaar 1956 2 kamers 1 slaapkamers Label F

Mimosastraat 43 is een bovenwoning in Den Haag, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m² en 2 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €361.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
60 m²
Inhoud
203 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€260.000 tot €310.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Mimosastraat 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mimosastraat 43

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
231.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
351.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
64.49 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Den Haag

4525 Inwoners
2635 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2934 Woningvoorraad
€361.000 Gem. woningwaarde Bohemen en Meer en Bos
59% Koopwoningen
5.820 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mimosastraat 43

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Mimosastraat 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Mimosastraat 43?

De prijsindicatie voor Mimosastraat 43 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Bohemen en Meer en Bos is €361.000. Dat komt neer op circa €6.017 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mimosastraat 43 zich tot de wijk Bohemen en Meer en Bos?

Mimosastraat 43 is een bovenwoning van 60 m² in de wijk Bohemen en Meer en Bos. De buurt telt 2.934 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.820 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mimosastraat 43?

Mimosastraat 43 is een bovenwoning in Bohemen en Meer en Bos, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Mimosastraat 43 vergeleken met de buurt?

Mimosastraat 43 heeft 60 m² woonoppervlakte en 203 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Bohemen en Meer en Bos ligt de gemiddelde woningwaarde op €361.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mimosastraat 43 en wat betekent dat?

Mimosastraat 43 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-01-06. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 64.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mimosastraat 43?

Mimosastraat 43 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Bohemen en Meer en Bos?

De wijk Bohemen en Meer en Bos in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €361.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bohemen en Meer en Bos?

Vanuit Mimosastraat 43 in Bohemen en Meer en Bos bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 3.9 km.