Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1976
- Woonoppervlakte
- 9463 m²
Deltaplein 200 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 9463 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €644.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Deltaplein 200
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
7.2 kmSnelweg oprit
4.2 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
3.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
4.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kijkduin is €644.000. Dat komt neer op circa €68 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDeltaplein 200 is een woonhuis van 9463 m² in de wijk Kijkduin. De buurt telt 932 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.354 inwoners per km².
Deltaplein 200 is een woonhuis in Kijkduin, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Deltaplein 200 heeft 9463 m² woonoppervlakte. In Kijkduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €644.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kijkduin in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.730 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €644.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Deltaplein 200 in Kijkduin bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 7.2 km, snelwegoprit op 4.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Deltaplein 200: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Kijkduin: restaurant (0.6 km), cafe (2.2 km).
Een woningrapport voor Deltaplein 200 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kijkduin. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1976, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.