Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2020
- Woonoppervlakte
- 197 m²
Duinslag 39 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €566.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Duinslag 39
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
7.7 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
3.9 kmRestaurant
0.9 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
6.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Ockenburgh is €566.000. Dat komt neer op circa €2.873 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDuinslag 39 is een woonhuis van 197 m² in de wijk Ockenburgh. De buurt telt 592 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 380 inwoners per km².
Duinslag 39 is een woonhuis in Ockenburgh, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Duinslag 39 heeft 197 m² woonoppervlakte. In Ockenburgh ligt de gemiddelde woningwaarde op €566.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Duinslag 39 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-04-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Ockenburgh in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €566.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Duinslag 39 in Ockenburgh bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 7.7 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Duinslag 39: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Ockenburgh: restaurant (0.9 km), cafe (2.1 km).
Een woningrapport voor Duinslag 39 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Ockenburgh. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2020, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.