Streetview Karperdaal 19 Den Haag

Karperdaal 19, 2553 PA Den Haag

187 m² Bouwjaar 1974 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Karperdaal 19 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m², een perceel van 183 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €526.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
187 m²
Perceeloppervlakte
183 m²
Inhoud
580 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Karperdaal 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Karperdaal 19

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

7.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Den Haag

9010 Inwoners
3670 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3616 Woningvoorraad
€526.000 Gem. woningwaarde Kraayenstein en Vroondaal
65% Koopwoningen
2.983 Inwoners per km²

Locatie van Karperdaal 19

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Karperdaal 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Karperdaal 19?

De prijsindicatie voor Karperdaal 19 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Kraayenstein en Vroondaal is €526.000. Dat komt neer op circa €2.813 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Karperdaal 19 zich tot de wijk Kraayenstein en Vroondaal?

Karperdaal 19 is een woonhuis van 187 m² in de wijk Kraayenstein en Vroondaal. De buurt telt 3.616 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.983 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Karperdaal 19?

Karperdaal 19 is een woonhuis in Kraayenstein en Vroondaal, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Karperdaal 19 vergeleken met de buurt?

Karperdaal 19 heeft 187 m² woonoppervlakte en 580 m³ inhoud. Het perceel is 183 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. In Kraayenstein en Vroondaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €526.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Karperdaal 19 en wat betekent dat?

Karperdaal 19 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Karperdaal 19?

Karperdaal 19 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kraayenstein en Vroondaal?

De wijk Kraayenstein en Vroondaal in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 9.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €526.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kraayenstein en Vroondaal?

Vanuit Karperdaal 19 in Kraayenstein en Vroondaal bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 7.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.