Streetview Forellendaal 968 Den Haag

Forellendaal 968, 2553 KT Den Haag

57 m² Bouwjaar 1960 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Forellendaal 968 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 57 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €526.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
57 m²
Inhoud
151 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Forellendaal 968

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Forellendaal 968

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

7.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Den Haag

9010 Inwoners
3670 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3616 Woningvoorraad
€526.000 Gem. woningwaarde Kraayenstein en Vroondaal
65% Koopwoningen
2.983 Inwoners per km²

Locatie van Forellendaal 968

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Forellendaal 968

Wat is de geschatte woningwaarde van Forellendaal 968?

De prijsindicatie voor Forellendaal 968 ligt rond €130.000 tot €155.000. De gemiddelde woningwaarde in Kraayenstein en Vroondaal is €526.000. Dat komt neer op circa €9.228 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Forellendaal 968 zich tot de wijk Kraayenstein en Vroondaal?

Forellendaal 968 is een appartement van 57 m² in de wijk Kraayenstein en Vroondaal. De buurt telt 3.616 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.983 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Forellendaal 968?

Forellendaal 968 is een appartement in Kraayenstein en Vroondaal, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Forellendaal 968 vergeleken met de buurt?

Forellendaal 968 heeft 57 m² woonoppervlakte en 151 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Kraayenstein en Vroondaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €526.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Forellendaal 968 en wat betekent dat?

Forellendaal 968 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Forellendaal 968?

Forellendaal 968 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kraayenstein en Vroondaal?

De wijk Kraayenstein en Vroondaal in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 9.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €526.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kraayenstein en Vroondaal?

Vanuit Forellendaal 968 in Kraayenstein en Vroondaal bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 7.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.