Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1971
- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 950 m²
Madepolderweg 49 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m² en een perceel van 950 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €526.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Madepolderweg 49
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
7.8 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
7.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kraayenstein en Vroondaal is €526.000. Dat komt neer op circa €4.782 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMadepolderweg 49 is een woonhuis van 110 m² in de wijk Kraayenstein en Vroondaal. De buurt telt 3.616 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.983 inwoners per km².
Madepolderweg 49 is een woonhuis in Kraayenstein en Vroondaal, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Madepolderweg 49 heeft 110 m² woonoppervlakte. Het perceel is 950 m². In Kraayenstein en Vroondaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €526.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kraayenstein en Vroondaal in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 9.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €526.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Madepolderweg 49 in Kraayenstein en Vroondaal bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 7.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Madepolderweg 49: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.6 km.
Recreatie nabij Kraayenstein en Vroondaal: restaurant (1.1 km), cafe (1.7 km).
Een woningrapport voor Madepolderweg 49 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kraayenstein en Vroondaal. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1971, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.