Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2011
- Woonoppervlakte
- 202 m²
- Perceeloppervlakte
- 450 m²
- Inhoud
- 606 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Thomas Mannsingel 71 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m², een perceel van 450 m² en 6 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €526.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Thomas Mannsingel 71
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
7.8 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
7.7 kmDe prijsindicatie voor Thomas Mannsingel 71 ligt rond €670.000 tot €770.000. De gemiddelde woningwaarde in Kraayenstein en Vroondaal is €526.000. Dat komt neer op circa €2.604 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenThomas Mannsingel 71 is een woonhuis van 202 m² in de wijk Kraayenstein en Vroondaal. De buurt telt 3.616 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.983 inwoners per km².
Thomas Mannsingel 71 is een woonhuis in Kraayenstein en Vroondaal, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Thomas Mannsingel 71 heeft 202 m² woonoppervlakte en 606 m³ inhoud. Het perceel is 450 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Kraayenstein en Vroondaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €526.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Thomas Mannsingel 71 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Kraayenstein en Vroondaal in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 9.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €526.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Thomas Mannsingel 71 in Kraayenstein en Vroondaal bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 7.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Thomas Mannsingel 71: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.6 km.
Recreatie nabij Kraayenstein en Vroondaal: restaurant (1.1 km), cafe (1.7 km).