Streetview Duinvallei 134 Den Haag

Duinvallei 134, 2553 AB Den Haag

111 m² Bouwjaar 2020 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Duinvallei 134 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €566.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
111 m²
Inhoud
361 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Duinvallei 134

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Duinvallei 134

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

7.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Den Haag

1310 Inwoners
500 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
592 Woningvoorraad
€566.000 Gem. woningwaarde Ockenburgh
59% Koopwoningen
380 Inwoners per km²

Locatie van Duinvallei 134

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Duinvallei 134

Wat is de geschatte woningwaarde van Duinvallei 134?

De gemiddelde woningwaarde in Ockenburgh is €566.000. Dat komt neer op circa €5.099 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Duinvallei 134 zich tot de wijk Ockenburgh?

Duinvallei 134 is een appartement van 111 m² in de wijk Ockenburgh. De buurt telt 592 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 380 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Duinvallei 134?

Duinvallei 134 is een appartement in Ockenburgh, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Duinvallei 134 vergeleken met de buurt?

Duinvallei 134 heeft 111 m² woonoppervlakte en 361 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Ockenburgh ligt de gemiddelde woningwaarde op €566.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Duinvallei 134 en wat betekent dat?

Duinvallei 134 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-04-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Duinvallei 134?

Duinvallei 134 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Ockenburgh?

De wijk Ockenburgh in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €566.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ockenburgh?

Vanuit Duinvallei 134 in Ockenburgh bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 7.7 km, snelwegoprit op 2.9 km.