Streetview B. Thoenplantsoen 21 Den Haag

B. Thoenplantsoen 21, 2552 JL Den Haag

176 m² Bouwjaar 1982

B. Thoenplantsoen 21 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m² en een perceel van 179 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €338.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
176 m²
Perceeloppervlakte
179 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor B. Thoenplantsoen 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Den Haag

12735 Inwoners
5630 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
5562 Woningvoorraad
€338.000 Gem. woningwaarde Houtwijk
56% Koopwoningen
8.927 Inwoners per km²

Locatie van B. Thoenplantsoen 21

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over B. Thoenplantsoen 21

Wat is de geschatte woningwaarde van B. Thoenplantsoen 21?

De gemiddelde woningwaarde in Houtwijk is €338.000. Dat komt neer op circa €1.920 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt B. Thoenplantsoen 21 zich tot de wijk Houtwijk?

B. Thoenplantsoen 21 is een woonhuis van 176 m² in de wijk Houtwijk. De buurt telt 5.562 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.927 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op B. Thoenplantsoen 21?

B. Thoenplantsoen 21 is een woonhuis in Houtwijk, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is B. Thoenplantsoen 21 vergeleken met de buurt?

B. Thoenplantsoen 21 heeft 176 m² woonoppervlakte. Het perceel is 179 m². In Houtwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €338.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Houtwijk?

De wijk Houtwijk in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €338.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Houtwijk?

Vanuit B. Thoenplantsoen 21 in Houtwijk bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Houtwijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van B. Thoenplantsoen 21: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Houtwijk?

Recreatie nabij Houtwijk: restaurant (0.8 km), cafe (0.8 km).

Wat zit er in een woningrapport voor B. Thoenplantsoen 21?