Eengezinswoning, vrijstaande woning Oude Haagweg 653 Den Haag

Oude Haagweg 653, 2552 GL Den Haag

130 m² Bouwjaar 1906 5 kamers 4 slaapkamers Label F

Oude Haagweg 653 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Den Haag, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 123 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €370.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
123 m²
Inhoud
498 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€650.000 tot €750.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Oude Haagweg 653

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oude Haagweg 653

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
257.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
360.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
66.71 kg/m²

Tuin
Ja (104.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Den Haag

2625 Inwoners
1335 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1340 Woningvoorraad
€370.000 Gem. woningwaarde Eykenduinen
73% Koopwoningen
5.242 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oude Haagweg 653

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Oude Haagweg 653

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Haagweg 653?

De prijsindicatie voor Oude Haagweg 653 ligt rond €650.000 tot €750.000. De gemiddelde woningwaarde in Eykenduinen is €370.000. Dat komt neer op circa €2.846 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Haagweg 653 zich tot de wijk Eykenduinen?

Oude Haagweg 653 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 130 m² in de wijk Eykenduinen. De buurt telt 1.340 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.242 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Haagweg 653?

Oude Haagweg 653 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Eykenduinen, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oude Haagweg 653 vergeleken met de buurt?

Oude Haagweg 653 heeft 130 m² woonoppervlakte en 498 m³ inhoud. Het perceel is 123 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Eykenduinen ligt de gemiddelde woningwaarde op €370.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oude Haagweg 653 en wat betekent dat?

Oude Haagweg 653 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-07-03. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 66.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oude Haagweg 653?

Oude Haagweg 653 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 104 m².

Hoe is de woningmarkt in Eykenduinen?

De wijk Eykenduinen in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €370.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eykenduinen?

Vanuit Oude Haagweg 653 in Eykenduinen bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 4 km.