Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 124 m²
- Inhoud
- 442 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Athenesingel 64 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 124 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €387.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Athenesingel 64
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
4.3 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
5.3 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
5.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Lage Veld is €387.000. Dat komt neer op circa €2.888 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAthenesingel 64 is een woonhuis van 134 m² in de wijk Lage Veld. De buurt telt 1.631 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.605 inwoners per km².
Athenesingel 64 is een woonhuis in Lage Veld, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Athenesingel 64 heeft 134 m² woonoppervlakte en 442 m³ inhoud. Het perceel is 124 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Lage Veld ligt de gemiddelde woningwaarde op €387.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Athenesingel 64 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-09-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Athenesingel 64 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Lage Veld in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €387.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Athenesingel 64 in Lage Veld bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Athenesingel 64: ziekenhuis op 5.3 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.5 km.