Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning Meierijlaan 40 Den Haag

Meierijlaan 40, 2548 NN Den Haag

171 m² Bouwjaar 2008 5 kamers 3 slaapkamers Label A+

Meierijlaan 40 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Den Haag, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m², een perceel van 228 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €481.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
171 m²
Perceeloppervlakte
228 m²
Inhoud
445 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan rustige weg, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Meierijlaan 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meierijlaan 40

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
84.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
84.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
16.28 kg/m²

Tuin
Ja (54.0 m²)

Garage
Aangebouwde stenen garage en parkeerplaats
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Den Haag

9180 Inwoners
3280 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
3163 Woningvoorraad
€481.000 Gem. woningwaarde Hoge Veld
59% Koopwoningen
8.927 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Meierijlaan 40

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Meierijlaan 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Meierijlaan 40?

De prijsindicatie voor Meierijlaan 40 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoge Veld is €481.000. Dat komt neer op circa €2.813 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meierijlaan 40 zich tot de wijk Hoge Veld?

Meierijlaan 40 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning van 171 m² in de wijk Hoge Veld. De buurt telt 3.163 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.927 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meierijlaan 40?

Meierijlaan 40 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Hoge Veld, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Meierijlaan 40 vergeleken met de buurt?

Meierijlaan 40 heeft 171 m² woonoppervlakte en 445 m³ inhoud. Het perceel is 228 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Hoge Veld ligt de gemiddelde woningwaarde op €481.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meierijlaan 40 en wat betekent dat?

Meierijlaan 40 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-10-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Meierijlaan 40?

Meierijlaan 40 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 54 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Hoge Veld?

De wijk Hoge Veld in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 9.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €481.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoge Veld?

Vanuit Meierijlaan 40 in Hoge Veld bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 2.6 km.