Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2000
- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 126 m²
- Inhoud
- 375 m³
- Kamers
- 5
Woudenbergstraat 20 A is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 126 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €258.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Woudenbergstraat 20 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
3.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
3.6 kmDe prijsindicatie voor Woudenbergstraat 20 A ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Leyenburg is €258.000. Dat komt neer op circa €1.779 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWoudenbergstraat 20 A is een woonhuis van 145 m² in de wijk Leyenburg. De buurt telt 8.489 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.982 inwoners per km².
Woudenbergstraat 20 A is een woonhuis in Leyenburg, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Woudenbergstraat 20 A heeft 145 m² woonoppervlakte en 375 m³ inhoud. Het perceel is 126 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Leyenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €258.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Woudenbergstraat 20 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Woudenbergstraat 20 A heeft 5 kamers.
De wijk Leyenburg in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 16.735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €258.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Woudenbergstraat 20 A in Leyenburg bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 3.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Woudenbergstraat 20 A: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.8 km.