Portiekflat (appartement) Harmelenstraat 20 Den Haag

Harmelenstraat 20, 2546 ED Den Haag

64 m² Bouwjaar 1952 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Harmelenstraat 20 is een portiekflat (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €258.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
64 m²
Inhoud
220 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€225.000 tot €275.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Harmelenstraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Harmelenstraat 20

Energielabel

Energieklasse
E
Energie-index
0.99
CO₂-emissie
1568.44 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Den Haag

16735 Inwoners
9020 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
8489 Woningvoorraad
€258.000 Gem. woningwaarde Leyenburg
53% Koopwoningen
12.982 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Harmelenstraat 20

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Harmelenstraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Harmelenstraat 20?

De prijsindicatie voor Harmelenstraat 20 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Leyenburg is €258.000. Dat komt neer op circa €4.031 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Harmelenstraat 20 zich tot de wijk Leyenburg?

Harmelenstraat 20 is een portiekflat (appartement) van 64 m² in de wijk Leyenburg. De buurt telt 8.489 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.982 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Harmelenstraat 20?

Harmelenstraat 20 is een portiekflat (appartement) in Leyenburg, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Harmelenstraat 20 vergeleken met de buurt?

Harmelenstraat 20 heeft 64 m² woonoppervlakte en 220 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Leyenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €258.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Harmelenstraat 20 en wat betekent dat?

Harmelenstraat 20 heeft energielabel E. Geldig tot 2026-02-02. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 1568.44 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Harmelenstraat 20?

Harmelenstraat 20 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Leyenburg?

De wijk Leyenburg in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 16.735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €258.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leyenburg?

Vanuit Harmelenstraat 20 in Leyenburg bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 3.7 km.