Portiekwoning Vreeswijkstraat 278 Den Haag

Vreeswijkstraat 278, 2546 CE Den Haag

62 m² Bouwjaar 1939 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Vreeswijkstraat 278 is een portiekwoning in Den Haag, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €207.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1939
Woonoppervlakte
62 m²
Inhoud
1736 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€200.000 tot €250.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Vreeswijkstraat 278

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vreeswijkstraat 278

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
179.73 kWh/m²
Primaire fossiele energie
250.55 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.88 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Den Haag

6125 Inwoners
3485 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3483 Woningvoorraad
€207.000 Gem. woningwaarde Morgenstond-Oost
14% Koopwoningen
10.204 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vreeswijkstraat 278

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Vreeswijkstraat 278

Wat is de geschatte woningwaarde van Vreeswijkstraat 278?

De prijsindicatie voor Vreeswijkstraat 278 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Morgenstond-Oost is €207.000. Dat komt neer op circa €3.339 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vreeswijkstraat 278 zich tot de wijk Morgenstond-Oost?

Vreeswijkstraat 278 is een portiekwoning van 62 m² in de wijk Morgenstond-Oost. De buurt telt 3.483 woningen. Daarvan is 14% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.204 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vreeswijkstraat 278?

Vreeswijkstraat 278 is een portiekwoning in Morgenstond-Oost, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vreeswijkstraat 278 vergeleken met de buurt?

Vreeswijkstraat 278 heeft 62 m² woonoppervlakte en 1736 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Morgenstond-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €207.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vreeswijkstraat 278 en wat betekent dat?

Vreeswijkstraat 278 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-04-03. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 45.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vreeswijkstraat 278?

Vreeswijkstraat 278 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Morgenstond-Oost?

De wijk Morgenstond-Oost in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €207.000, 14% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Morgenstond-Oost?

Vanuit Vreeswijkstraat 278 in Morgenstond-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 3.5 km.