Penthouse Dedemsvaartweg 1097 Den Haag

Dedemsvaartweg 1097, 2545 DP Den Haag

148 m² Bouwjaar 2002 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Dedemsvaartweg 1097 is een penthouse in Den Haag, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €243.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
148 m²
Inhoud
564 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€490.000 tot €590.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Dedemsvaartweg 1097

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dedemsvaartweg 1097

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Den Haag

11100 Inwoners
5115 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
4673 Woningvoorraad
€243.000 Gem. woningwaarde Dreven en Gaarden
24% Koopwoningen
11.147 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dedemsvaartweg 1097

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Dedemsvaartweg 1097

Wat is de geschatte woningwaarde van Dedemsvaartweg 1097?

De prijsindicatie voor Dedemsvaartweg 1097 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in Dreven en Gaarden is €243.000. Dat komt neer op circa €1.642 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dedemsvaartweg 1097 zich tot de wijk Dreven en Gaarden?

Dedemsvaartweg 1097 is een penthouse van 148 m² in de wijk Dreven en Gaarden. De buurt telt 4.673 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.147 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dedemsvaartweg 1097?

Dedemsvaartweg 1097 is een penthouse in Dreven en Gaarden, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Dedemsvaartweg 1097 vergeleken met de buurt?

Dedemsvaartweg 1097 heeft 148 m² woonoppervlakte en 564 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Dreven en Gaarden ligt de gemiddelde woningwaarde op €243.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dedemsvaartweg 1097 en wat betekent dat?

Dedemsvaartweg 1097 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-07-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dedemsvaartweg 1097?

Dedemsvaartweg 1097 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dreven en Gaarden?

De wijk Dreven en Gaarden in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 11.100 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €243.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dreven en Gaarden?

Vanuit Dedemsvaartweg 1097 in Dreven en Gaarden bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.