Streetview Leyweg 259 Den Haag

Leyweg 259, 2545 CG Den Haag

139 m² Bouwjaar 2022 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Leyweg 259 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m², een perceel van 115 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €258.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
115 m²
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Leyweg 259

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leyweg 259

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Den Haag

16735 Inwoners
9020 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
8489 Woningvoorraad
€258.000 Gem. woningwaarde Leyenburg
53% Koopwoningen
12.982 Inwoners per km²

Locatie van Leyweg 259

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Leyweg 259

Wat is de geschatte woningwaarde van Leyweg 259?

De gemiddelde woningwaarde in Leyenburg is €258.000. Dat komt neer op circa €1.856 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leyweg 259 zich tot de wijk Leyenburg?

Leyweg 259 is een woonhuis van 139 m² in de wijk Leyenburg. De buurt telt 8.489 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.982 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leyweg 259?

Leyweg 259 is een woonhuis in Leyenburg, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Leyweg 259 vergeleken met de buurt?

Leyweg 259 heeft 139 m² woonoppervlakte. Het perceel is 115 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Leyenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €258.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leyweg 259 en wat betekent dat?

Leyweg 259 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leyweg 259?

Leyweg 259 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Leyenburg?

De wijk Leyenburg in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 16.735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €258.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leyenburg?

Vanuit Leyweg 259 in Leyenburg bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 3.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Leyenburg?